सबिता परियारकाे सुर्ति चेपेर बजारमा

द्वारा प्रकाशित गरिएको हो |
२०७८ माघ ६, बिहीबार प्रकाशित
अनुमानित पढ्ने समय : < 1 मिनेट
फाईल तस्विर

लाेक तथा दाेहाेरी गायिका सबिता परियारकाे सुर्ति चेपेर भर्खर मात्रामा बजारमा सार्वजानिक भएकाे छ । युवा अबस्थामा रमाईला पल संगै एक अर्कामा जिस्किदाकाे पललाई टपक्क टिपेर मायाप्रेमकाे एक अन्तरकथा लाई शब्द द्वारा उतारिएकाे यस गितकाे शब्द गायिका सबिता परियारले लेखेकि छिन भने लय खेमराज गाैतामले गरेका छन गितमा अाबज गायिका परियार र गाैतामकाे रहेकाे छ ,समिर रमदमकाे निर्देशन सम्पादन र प्रकाश खडकाकाे छाँयाङकनमा रहेकाे यस गितमा सरद एल जि र अारति परियारकाे उत्कृष्ट नृत्य रहेकाे छ । म्युजिक भिडियाे सबिता परियार अफिसियल युटुब च्यानलबाट सार्वजानिक गरिएकाे छ

प्रतिक्रिया दिनुहोस

सम्बन्धित समाचार

ताजा समाचार

लोकप्रिय

सामबेद अनलाइन बिसेष

एक किलो सुनसहित तीन पक्राउ

एक किलो सुनसहित तीन पक्राउ

काठमाडौँ — त्रिभुवन अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल बाहिरबाट प्रहरीले करिब एक किलो सुनसहित तीन जनालाई पक्राउ गरेको छ । हिमालय एयरलाइन्सको उडानबाट दुबईबाट आएका काभ्रेका बाबुलाल दोङसहित तीन..